Internet od Telekomunikacji Polskiej najbezpieczniejszy ?

Wszystkim w Polsce znana Telekomunikacja Polska otrzymała w dniu 20.01.2010 decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej (Anny Streżyńskiej) – Certyfikat Bezpieczny Internet. Z certyfikatu tego jasno wynika, że TP świadczy swoje odpowiedzialnie usługi dostępu do sieci Internet zapewniając użytkownikom bezpieczeństwo w trakcie korzystania z dostępu do Internetu, w tym ochronę dzieci i młodzieży przed niebezpieczeństwami czyhającymi w Internecie.

Wiceprezes Telekomunikacji Polskiej Pan Muszyński powiedział:

„Od kilku miesięcy zespoły Pionu Wiedzy o Kliencie, Pionu Marketingu Usług dla Domu, Pionu Infrastruktury IT (TP CERT) oraz Fundacji Orange pracowały nad udokumentowaniem naszych działań na rzecz bezpieczeństwa w Internecie. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom technicznym i organizacyjnym mogliśmy ten certyfikat otrzymać” – powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes Zarządu TP ds. Operacyjnych. „To ogromna odpowiedzialność i deklaracja, aby w następnych latach utrzymać bezpieczeństwo na wysokim poziomie”

Natomiast dyrektor Pionu Wiedzy o Kliencie, pani Katarzyna Scheer wypowiedziała się następująco:

„Wielu użytkowników wybierając dostawcę dostępu do Internetu przykłada dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa, dlatego tak nam zależało, by uzyskać ten certyfikat dla Neostrady. Certyfikat zwiększa atrakcyjność naszej oferty i wzmacnia wiarygodność TP jako operatora, co pomoże nam w niezwykle zaciętej walce na rynku usług dostępu do Internetu”.

Certyfikat o którym mowa ma numer BI/4/1/2010 i został przyznany został na okres 12 miesięcy, czyli do 20.01.2011 r. W trakcie jego obowiązywania Telekomunikacja Polska może wykorzystywać znak do promocji, reklamy oraz innych działań marketingowych, w tym informacyjnych oraz tworzących wizerunek firmy lub samej usługi, której znak dotyczy.

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*