Social SEO

Co to jest Social SEO?

Czy potrafimy w kilku prostych słowach opowiedzieć na pytanie, co to jest Social SEO? Tak! Skonstruujemy dla Ciebie całkowicie nieskomplikowaną definicje! Social SEO składa się z kilku „skonsolidowanych” ze sobą etapów. Jakie korzyści przyniesie kampania Social SEO Twojej firmie? Powiemy Ci, dlaczego potencjalni klienci częściej wybierają Social SEO, a nie reklamę bilbord – ową! Czy poszczególne etapy kampanii są zawiłe? Dla specjalistów MercuryWeb, Nie!

Gdzie pracują specjaliści Social SEO?

Ich miejsce pracy to, portale społecznościowe! Który portal społecznościowy ma najwięcej członków? Facebook, to dzięki niemu właściciele stron internetowych mogą uzyskać, jeszcze wyższą pozycję w wyszukiwarce internetowej (Najbardziej popularna wyszukiwarka internetowa to dziś? Google!)! To nie jedyne zyski dla Ciebie! Profesjonalna opracowana kampania Social SEO pozwoli zdobyć Twojej stronie internetowej, szerokie grono fanów! Zaufaj Nam, każdy nowy sympatyk Twojego profilu, może zostać także nowym klientem Twojej firmy!

Kampania Social SEO – opis kilku niezawiłych etapów!

Etap pierwszy: założenie profilu Twojej firmie w wybranym przez Ciebie portalu społecznościowym, rekomendowany przez naszych specjalistów portal to Facebook, to jednak nie jedyna propozycja!

Etap drugi: administrowanie profilu firmowego – Czy administrator Twojej strony dobrze komunikuje się ze zwolennikami Twojej strony? Czy jest aktywny? Czy potrafi słuchać innych? Czy potrafi rozmawiać? Czy potrafi rozwinąć dyskusje? Czy potrafi doradzać?

Efektywne zarządzanie profilem firmy na portalu społecznościowym związane jest z przede wszystkim :

  1. z systematycznym informowaniem o nowych produktach, nowych usługach lub nowych publikacjach w firmie, na stronie (blogu, serwisie, portalu)
  2. z przekazaniem „przed czasem” wiadomości o : promocjach, rabatach, konkursach w Twoim sklepie online, w Twojej firmie stacjonarnej czy w Twojej społeczności internetowej
  3. z angażowaniem sympatyków naszej strony w rozwój projektu, firmy, e – sklepu

W jaki sposób specjalista Social SEO komunikuje się z fanami Twojej strony? Przy użyciu niepowtarzalnego języka! Ten wyjątkowy język, to efekt długoletniego doświadczenia w branży, i stale doskonalona umiejętność odczytania potrzeb każdego z rozmówców!

Social SEO i link building

Nierozerwalnym etapem każdej kampanii Social SEO przeprowadzanej przez MercuryWeb jest pozycjonowanie! Promocja linków w portalu społecznościowym! Kto reklamuje linki do Twojej strony internetowej? Twoi fani! To oni udostępniają link do Twojej oferty na swojej własnej stronie internetowej! Dostęp do tego linku otrzymują wszyscy członkowie społeczności! W ten sposób odnośnik do Twojej strony możesz znaleźć się na setkach a może nawet tysiącach, innych stron www! To bardzo naturalny sposób zdobywania linków, cieszący się coraz większą popularnością (nie tylko wśród ekspertów SEO)! Domyślasz się już, że im więcej sympatyków będzie miał profil Twojej firmy np. na Facebook – u, tym więcej przekierowań na Twoją stronę, od nich otrzymasz! Social building polega na całkowicie nieprzymuszonym skierowaniu użytkowników portalu społecznościowego na Twoją stronę internetową! Rezultat to, zgodne z regulaminem Google (i nie tylko!) pozycjonowanie Twojej strony www! Czy na koniec możemy powiedzieć, że Social SEO to „zespolenie wszystkich działań promocyjnych” na „jednym profilu w portalu społecznościowym”?

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*