Większe limity transferu w ofercie Orange Free nawet do 37 GB miesięcznie.

Od dnia 10 listopada 2009 roku w Orange Free obowiązują nowe limity transferów, po których następuje spowolnienie transferu przesyłania danych. Zmiana została dokonana w ofercie dla klientów indywidualnych. Limit transferu uzależniony jest od usługi, która zostanie zakupiona. Mało tego zamawiając usługę przez e-sklep, można uzyskać dodatkowy limit transferu.

Dodatkowe limity danych w ofercie Orange dotyczą oferty lojalnościowej. Klient może podpisać umowę na 12, 24 lub 36 miesięcy. Ponadto klient może skorzystać z możliwości sprawdzenia usługi w ofercie Orange Free Na Próbę (dostępnej w dwóch najmniejszych opcjach). W ramach usługi na Próbę klient otrzymuje prawo przetestowania usługi do 30 dni (do tego czasu może rozwiązać umowę bez konsekwencji).

Po przekroczeniu limitu transferu usługa zwalnia do prędkości 16/16 kb/s w opcji Orange Free 39,50, Orange Free Standard oraz Orange Free Optimum, a także do prędkości 64/32 kb/s w przypadku opcji Orange Free Premium i Orange Free Platinium.
I jeszcze jedna informacja klienci, którzy podpisali umowę na Orange Free przed 10 listopada, mają możliwość zmiany oferty na aktualną, z większym pakietem danych, zmiana jest realizowana przez BOK pod numerem *100.

Pamiętaj, jeśli jesteś zainteresowany usługą Orange Free, zamów ja lepiej przez stronę WWW (e-sklep), nie dość, że zyskasz dodatkowy limit transferu, to jeszcze zapłacisz za aktywację 1 zł. Minusem tej formy zakupu jest z pewnością dłuższy czas realizacji zamówienia niż przez salon, gdzie można od razu podpisać umowę.

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*