iPhone 4 w Polsce i w Orange

Dnia 27 sierpnia 2010 miała miejsce oficjalna premiera na polskim rynku iPhone 4. Tego samego dnia został on wprowadzony między innymi do oferty Orange. Dla Klientów biznesowych będzie on dostępny przy podpisywaniu nowej umowy na 24 i 30 miesięcy oraz przy przedłużeniu umowy w ramach Propozycji . Natomiast klienci indywidualni będą mogli zaopatrzyć się w iPhone-a 4 podpisując umowę na 24 lub 30 miesięcy w planach taryfowych takich jak Delfin w Orange, Pelikan w Orange i Pantera w Orange oraz w promocji Pantera iPhone abonament i Pantera IPhone mix.

iPhone 4 ma 9,3 milimetra grubości, przez co idealnie mieści się w dłoni oraz w kieszeni. Przednią oraz tylną część obudowy wykonano z chemicznie wzmacnianego szkła o twardości 30-krotnie większej niż plastik, co sprawia, że jest ona znacznie odporniejsza na zarysowania i jest bardzo trwała.
W najnowszej wersji iPhona wprowadzono liczne nowinki techniczne, dzięki którym Iphone jest urządzeniem jeszcze bardziej funkcjonalnym i łatwiejszym w obsłudze niż poprzednie modele. iPhone jest urządzeniem przeznaczonym dla różnych Klientów – zarówno tych, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z iPhonem i innymi smartfonami, jak i dla posiadaczy starszych modeli iPhona zainteresowanych najnowszą technologią.

Na iphone`a powstało wiele ciekawych aplikacji, które można zakupić lub bezpłatnie pobrać za pośrednictwem sklepu App Store. Niektóre z nich wymieniamy poniżej.

Surf Report
Pogoda dla windsurferów. Surf Report podaje parametry istotne dla windsurferów i warunki pogodowe na tysiącach plaż na świecie. Program ma wbudowaną funkcję szukania najlepszych plaż w okolicy.

iBooks
iBooks jest to aplikacja bezpłatna. Dzieki niej iPhone służy także do czytania książek. Aplikacja iBooks synchronizuje miejsce, w którym użytkownik przerwał lekturę — a także zakładki, wyróżnienia i notatki — między kopiami tej samej książki na urządzeniach iPad, iPhone oraz iPod touch (czyli produktami firmy Apple).

Epicurious
Pełna nazwa to Epicurious Recipes & Shopping List. Aplikacja zawiera bibliotekę ponad 25 000 profesjonalnie przetestowanych przepisów kulinarnych zebranych z czasopism, książek kucharskich i wprost od kucharzy.

ESPN ScoreCenter
ESPN ScoreCenter to aplikacja udostępnia wyniki i statystyki ponad 500 lig sportowych z całego świata. Pozwala też tworzyć własne, łatwo dostępne tablice wyników.

FedEx Mobile for iPhone
FedEx Mobile for iPhone to użyteczna aplikacja pomagający nadążyć za przesyłkami ekspresowymi. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki, by sprawdzić, co się z nią dzieje. Poszczególnym zleceniom można nadawać nazwy. Można też dopisywać notatki i śledzić wszystkie przesyłki na wspólnej liście.

Oczywistym jest, że wymienione aplikacje to tylko wierzchołek góry lodowej a cały czas powstają nowe programy na to urządzenie. Na dniach przedstawimy specyfikację techniczna najnowszego produktu z pod znaku nadgryzionego jabłka i porównamy go z poprzednimi modelami.

4 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*