Na czym polega pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie strony internetowej (po angielsku : Search Engine Optimization – w skrócie : SEO) to działanie, którego efektem jest wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania każdej wyszukiwarki internetowej, na wyselekcjonowane słowa kluczowe. SEO to również najtańsza forma promocji strony internetowej. Jej efektywność nie tylko zwiększy ruch na Twojej stronie internetowej, ale także, ulepszy jego jakość. Czym wyróżnia się pozycjonowanie strony internetowej na tle pozostałych technik marketingowych? Ten sposób promocji nie jest nachalny! Konsument sam szuka Twoich produktów, Twoich usług, Twoich artykułów na stronie www!

Co to jest optymalizacja strony internetowej? Z ilu etapów się składa?

  • pierwszy etap to: analiza SEO (audyt SEO) oraz modyfikacja kodu HTML (HyperText Markup Language )
  • drugi etap : optymalizacja treści na stronie internetowej, pod względem pozycjonowanych słów klucz (oznacza to: SEO copywriting)

Jak będziemy optymalizować Twoją stronę internetową?

Czy Twoją stronę www zoptymalizujemy raz? Nie, gdyż SEO to metoda promocji strony internetowej, wiążąca się z pełnym zaangażowaniem promotorów i ciągłymi zmianami sposobu pracy. Pozycjonowanie Twojej strony www charakteryzować będzie się, naturalnością i bezpieczeństwem! Codziennie pracujemy nad tym, aby także Twoja strona internetowa zajmowała najwyższe pozycje we wszystkich dostępnych wyszukiwarkach internetowych. Każdego dnia przyglądamy się działaniom konkurencji i promujemy Twoją stronę internetową! Pamiętaj!

„Reklama Twojej firmy jest Ci tak samo potrzebna, jak prąd elektryczny żarówce” !(autor : Charles Wilp) Ile Twoich konkurentów pragnie zdobyć miejsce w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarek? Jest ich kilkudziesięciu, kilkuset czy kilka tysięcy?

Dlaczego Twoja strona www powinna być pozycjonowana?

Czy wiesz, że ilu Polaków ma dostęp do Internetu? Ponad 17 milionów! To blisko 60% całego społeczeństwa! Czy jesteś świadomy tego, że wszyscy Ci Polacy mogą, zrobić zakupy w Twoim sklepie internetowym, skorzystać z usług Twojej firmy oraz przeczytać Twoje publikacje na Twojej stronie www? Czego Polacy szukają w Internecie? Wiadomości, zabawy (filmów, muzyki, gier) i pasji! Aż 96% Polaków korzysta z wyszukiwarki Google (dane pochodzą z portalu gemiusRAnking PL)! Jak odnieść sukces w Internecie? Pozwolić ekspertom na pozycjonowanie swojej strony internetowej!

W jaki sposób pozycjonujemy Twoją stronę www?

Selekcjonujemy najlepsze słowa kluczowe! To one podniosą ruch wysokiej jakości na Twojej stronie internetowej! Pomożemy Ci zrealizować Twoje priorytety! Jesteś właścicielem e – sklepu? Twoim priorytetem jest więc wysoka sprzedaż! Prowadzisz salon fryzjerski? Najważniejsze dla Ciebie jest to, aby klienci interesowali się Twoimi usługami! Piszesz swój blog? Kluczowe jest to abyś pozyskał stałych czytelników! Nie wierzysz w to, że Twoja własna strona internetowa może być drogą do stania się poważnym przedsiębiorcą? Nasz zespół w to wierzy!

Czym charakteryzuje się współpraca z MercuryWeb?

Profesjonalizmem. Nie współpracujemy z przypadkowymi pracownikami. Pracują więc dla Ciebie wyłącznie specjaliści! Najpierw układamy cały harmonogram działań, a następnie wdrażamy go krok po kroku.

Bezpieczeństwem. Cała aktywność naszego zespołu „nie kłóci się” z żadnym z regulaminów poszczególnych wyszukiwarek internetowych.

Skutecznością. Pierwsze efekty współpracy z MercuryWeb obejrzysz już po 14 dniach! Twoja strona internetowa dotrze do najwyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych, w „mgnieniu oka”!

Wysoką wydajnością. Co to jest ROI? To zwiększony ruch na Twojej stronie internetowej! Zwrot Twojej inwestycji w rozwój Twojej strony www! Zobacz, jak już pozycjonowane przez naszych specjalistów słowa klucz, urzeczywistniają Twoje plany!

Oferta MercuryWeb zamknięta w kilku słowach

Twoja współpraca z naszą firmą, może kosztować Cię, tylko 35 złotych miesięcznie! To atrakcyjna cena, za wysoką jakość pozycjonowania! Umowa o współpracy nie będzie długoterminowa, nie znajdzie się w niej również zapis o kilkumiesięcznym wypowiedzeniu! Głównym celem naszej pracy jest najwyższy poziom zaoferowanych usług! Wszyscy nasi klienci zostają z nami na dłużej!

Płatność za efekt!

Twoja strona internetowa nie znalazła się w pierwszej dziesiątce wyszukiwań? Nie zapłacisz nam! MercuryWeb pobiera opłatę tylko gdy, pozycjonowana strona www, zdobywa TOP10!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*